Wp jannah Temasi Magazin haber indir

Wp jannah Temasi Magazin haber indir, WordPress jannah Temasi Magazin haber, Bedava jannah Temasi Magazin haber indir

Wp jannah Temasi Magazin haber indir
Wp jannah Temasi Magazin haber indir

Jannah’ı Seçmek İçin 3 Güçlü Neden

  1. Deneyimli web tasarım şirketi TieLabs , No 1 Selling News Teması Sahifa’nınarkasındaki ekip tarafından geliştirilmekte olan bir yıldan fazla
  2. ‘Seç ve Paylaş’ yerel GIF Desteği ve Web Tabanlı Push Bildirimleri gibi gerçek dünya özellikleri.
  3. Günümüzün modern cihazları için Mobil Navigasyon PLUS santral AJAX Mega Menüler yerleşiktir.

WordPress için Reimagined Online Yayıncılık

Jannah, günümüzün modern içerik pazarlaması çağında masaüstü yayıncılık dünyasına yeni bir bakış atıyor ve çarpıcı bir tasarım, taze düzen seçenekleri, modern paylaşım seçenekleri ve WordPress için en popüler eklentilerin maksimum esneklik için entegrasyonuyla başını döndürüyor.

Günümüz Modern Cihazlarına Duyarlı

Tabii ki, Jannah sadece günümüzün tüm modern cihazlarına adapte olmakla kalmaz, aynı zamanda kaydırılabilir içerik için en güncel mobil cihazlara cevap veren tamamen duyarlı bir tasarıma sahiptir.

Ayrıca, içeriğinizi tüketirken mümkün olan en iyi, en kusursuz deneyime sahip olmalarını sağlamak için kullanıcının cihazına uyarlanan akıllı menü özellikleri ile sizin için düşünüyor gibi görünüyor.

AMP

Hızlandırılmış Mobil Sayfalar (AMP) Projesi ile tamamen uyumludur, bu nedenle içeriğiniz mobil olarak optimize edilmiş içeriktir ve her yere HIZLI yükler.

SEO Optimize Edildi

Jannah, daha uzun makalelerden snippet görünümlerini desteklemek için Makaleler ve İncelemeler Şeması ile birlikte SEO konusunda da mallara sahiptir.

Süper popüler Yoast Eklentisi için tam destekle optimize edilmiş, böylece Google ve BING Search’ten daha fazla ziyaretçi alabilmeniz için, ayrıca HTML SEO desteği ile Arama motorları, belirli HTML öğelerinden gelen sıralama sinyallerini ve ayrıca SEO Zengin Snippet desteğini de alabilir. Değerlendirmeler, Puanlar ve Fotoğraflar gibi.

Yüksek Performans, Alevlenme Hızları

Birisi ‘Hıza İhtiyaç Var’ mı dedi?

Jannah, size gerçekten cayır cayır yanan sayfa yükleme hızları ve genel olarak web sitesi performansı sunmak için, sahne arkasındaki birkaç gelişmiş gelişmeyle birlikte bir hız kazandı.

  • Lazy Load – Kullanıcı gerektirdiğinde görüntülerin yüklenmesini sağlar.
  • JS için Minimize Edilmiş Sürüm – jquery.js ile aynı şekilde çalışır ancak üretim web siteniz için boyutu daha küçüktür.
  • Küçültülmüş CSS Kaynakları – boşlukları, girintileri, yeni satırları ve yorumları kaldırır.
  • DB Sorgularını azaltmak için dahili Önbellek.
  • Popüler önbellek eklentisi WP Süper Önbellek ile karşılaştırılabilir.

bbPress Entegrasyonu

WordPress’in yaratıcıları tarafından WordPress için sektördeki en iyi uygulama forumu yazılımı. Bu, WP sitenizdeki tartışma forumlarını kolayca ayarlayabileceğinizden emin olabileceğiniz anlamına gelir.

Orta, kolay ve hızlı bir şekilde yönetilmesi kolaydır ve tek bir merkezi hesaptan yönetilir ve One-Click kurulumuna sahiptir.

Önceden Derili Demolar

Karanlığa ya da Hafif ve kabarık tutun – Jannah, Skins’i Aydınlık, Koyu ve derileri arasındaki her şeyi hazır hale getirmek için kolay güncelleme yaptı.

Neredeyse 1.000 Yazı Tipi Seçenekleri

Jannah’da bulunan 800’ün üzerinde Google Fonts ve +150 FontFace.me fontları ile uygun olanı bulacağınızdan emin olacaksınız.

Kaputun altındaki her şey güncellenecek veya yüklenecek bir şey yok.

GIF Desteği

İyi bir GIF memesini kim sevmez?

Günümüzde büyük viral sitelerin başarısının temelini oluşturan GIF’ler, tüketici içeriğinde büyük bir rol oynamaktadır ve onu doğal olarak destekleyebilmeniz, etrafta dolaşmamak, herhangi bir uzantı veya eklentiye ihtiyaç duymamak gerekir.

Jannah, mükemmel bir son kullanıcı deneyimi için yerel olarak GIF görüntülerini destekler.

Özelleştirilebilir Düzenler

Özel bir düzen ile çıldır!

Kenarlıklı, Tam Genişlikte, Kutulu, Duvarcılık veya doğruca Bir Sütun. Düzenler, sitenizin nasıl görüneceğine ve onu hareket ettirmek ve içeriğinize nasıl uyduğunu görmek için esnek bir sisteme sahip olmanın temelidir.

Demo Adresi: Demo için tiklayin

Virüs Taraması: Temiz (Sorun algınlanmadı )

Rar şifresi: Yok

 HEMEN İNDİR

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.