Ücretsiz WordPress ETC Film Botu Eklentisi İndir

Ücretsiz WordPress ETC Film Botu Eklentisi İndir

Ücretsiz WordPress ETC Film Botu Eklentisi İndir, WordPress ETC Film Botu Eklentisi İndir , Bedava WordPress ETC Film Botu Eklentisi İndir

Ücretsiz WordPress ETC Film Botu Eklentisi İndir
Ücretsiz WordPress ETC Film Botu Eklentisi İndir

WordPress ETC Film Botu Nedir Nasıl Kullanılır. ?

Botlar manuel işlemlerin otomatik belirli sıralama ve sürelere göre yapılmasını sağlayan araçtır. WordPress sistemi ve altyapısı itibari ile en çok kullanılanlardan birisidir. Özelliklede Türkiyede film siteleri için tercih edilen alt yapıdır, ama bir çok kişi tembellik yaptığı için film sitelerinde filmler hep aynı merkezden çıkmaktadır. Bir sağlam film site ekibi filmleri editler yükler ve diğerleri film botu ile kendi sitelerine çeker.

ETC Film Botu, Woprdperss Kurulu siteler ile Eklenti olarak çalışmaktadır. Diğer Sistemler ile uyumlu değildir. Ayrıca tüm WordPress Sürümlerini desteklemektedir.

Filimleri Sizin isteğiniz Doğrultusunda Kategorileri Seçebileceğiniz Şekilde sıralamaktadır. Ayrıca kendi sitenizdeki uygun kategoriyide belirleyebilirsiniz. Güncel filim arşivi olan indirmeden com Sitesinden Filimleri Çekebilmektedir.

WordPress film Botunun Geliştiricisi veya yapımcısı ben değilim Fakat Botun Güncel olup Düzgün bir şekilde Çalıştığını kontrol ederek Dosya sunucularımıza Yükledim.

Bu Tür Botların Birçoğunun Kırık veya çalışmadığını bildiğim için Sizlere Daha iyi hizmet verebilmek adına Webde Birçok siteyi Araştırdım, Verimlilik olarak En iyi Film botunun bu olduğuna Karar vererek sizlerle Paylaşıyorum.

WordPress ETC Film Botu Nasıl Kurulur ?

ETC Film Botu, Kurulumu Çok basittir. indirdiğiniz Dosya Sip olarak sıkıştırıldığı için Direkt olarak WordPress Sitenizin Eklentiler Bölümünden Yükleyebilirsiniz.

bunun için Eklentiler / Yeni Yükle kısmından Dosya seç diyerek sitemizden indirmiş olduğunuz Zip uzantılı dosyayı Siteye Yüklemek, Yükleme Bittikden Sonra Etkinleştirebilir veya Deaktif edebilirsiniz.

WordPress ETC Film Botu indir

Açıklama:

Dosya Boyutu: 22 KB

Upload edilen site: Dosya.tc

indirme Bağlantısı: INDIR

Dosyada şifre yokdur, indirin WordPress eklentiler klasörüne atın ve aktif edin. Ek ayarları bot ayarlarından öğrenebilirsiniz.

KAYNAKCA: Bu Botun Geliştiricisini Bilmemekle Birlikte botun Alındığı site Erdalcelebi.com dur.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.