TAŞ HİLELİ APK Dragons Rise of Berk v1.42.13 indir

TAŞ HİLELİ APK Dragons Rise of Berk v1.42.13 indir, Dragons Rise of Berk v1.42.13 TAŞ HİLELİ APK indir, Dragons Rise of Berk

TAŞ HİLELİ APK Dragons Rise of Berk v1.42.13 indir
TAŞ HİLELİ APK Dragons Rise of Berk v1.42.13 indir

Dragons Rise of Berk v1.42.13 TAŞ HİLELİ APK, çiftlik kurma ve ejderha besleme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Ludia Inc stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz kale içinde ejderhalar yetiştirmek, onların tüm ihtiyaçlarıyla ilgilenmek ve görevleri tamamlamaktır. Dragons Rise of Berk içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız taş hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz ejderlere sahip olabilir, kalenizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Rakipleriniz, inşa etmeniz gereken kule bölgeleri, onlarca ejder ve dahası sizleri bekliyor. Dragons Rise of Berk v1.42.13 sürümünde yeni ada, vikingler, yaz etkinlikleri ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dragons: Rise of Berk Play Store’da 1.400.000’den fazla indirilmiştir.

Dragons Rise of Berk v1.42.13 MOD APK İNDİR – 64MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Dragons Rise of Berk v1.42.13 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dragons Rise of Berk 1.42.13 taş hile apk : oyuna giriş yaptığınızda taş miktarına bakmanız yeterlidir.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz) 


Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.