PARA HİLELİ VERTİGO RACİNG V1.0.5 MOD APK İNDİR

Oyun

PARA HİLELİ VERTİGO RACİNG V1.0.5 MOD APK İNDİR, VERTİGO RACİNG V1.0.5 MOD APK, FREE VERTİGO RACİNG V1.0.5 MOD APK – PARA HİLELİ İNDİR

PARA HİLELİ VERTİGO RACİNG V1.0.5 MOD APK İNDİR
PARA HİLELİ VERTİGO RACİNG V1.0.5 MOD APK İNDİR

Vertigo Racing v1.0.5 PARA HİLELİ APK, klasik modellerde araba sürme oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Deep Byte Studios SRL firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yol üstünde daima ileri doğru gitmek, engellere çarpmadan en yüksek puanlara ulaşmaktır. Vertigo Racing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz arabayı satın alabilir, rahatça geliştirip yolların kralı olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, özel arabalar, kupalar ve dahası sizleri bekliyor. Vertigo Racing v1.0.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Vertigo Racing Play Store’da 90.000’den fazla indirilmiştir.

Vertigo Racing v1.0.5 MOD APK İNDİR – 88MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Vertigo Racing v1.0.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Vertigo Racing 1.0.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz) 

dosya indirme sorunu için
Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar. 

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.