PARA HİLELİ – THE WALKİNG ZOMBİE 2 V2.6 MOD APK

Oyun

PARA HİLELİ – THE WALKİNG ZOMBİE 2 V2.6 MOD APK, THE WALKİNG ZOMBİE 2 V2.6 MOD APK, FREE THE WALKİNG ZOMBİE 2 V2.6 MOD APK

PARA HİLELİ - THE WALKİNG ZOMBİE 2 V2.6 MOD APK, THE WALKİNG ZOMBİE 2 V2.6 MOD APK
PARA HİLELİ – THE WALKİNG ZOMBİE 2 V2.6 MOD APK, THE WALKİNG ZOMBİE 2 V2.6 MOD APK

The Walking Zombie 2 v2.6 PARA HİLELİ APK, aksiyon, zombilere karşı mücadele ve FPS türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Alda Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bulunduğunuz kaos ortamında zombilerle mücadele etmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. The Walking Zombie 2: Zombie shooter içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silahları satın alıp zombilere karşı mücadelenizde başarı olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı silahlar, saldırgan zombiler ve dahası sizleri bekliyor. The Walking Zombie 2 v2.6 sürümünde yeni bölgeler, silahlar, düşmanlar, görevler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Walking Zombie 2 Play Store’da henüz erken erişim aşamasındadır.

The Walking Zombie 2 v2.6 MOD APK İNDİR – 49MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

The Walking Zombie 2 v2.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Walking Zombie 2 2.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

The Walking Zombie 2 2.6 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz) 

dosya indirme sorunu için
Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar. 

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.