PARA HİLELİ SUBWAY SURFERS V1.105.0 MOD APK İNDİR

Oyun

PARA HİLELİ SUBWAY SURFERS V1.105.0 MOD APK İNDİR, SUBWAY SURFERS V1.105.0 MOD APK İNDİR, SUBWAY SURFERS V1.105.0 MOD

PARA HİLELİ SUBWAY SURFERS V1.105.0 MOD APK İNDİR
PARA HİLELİ SUBWAY SURFERS V1.105.0 MOD APK İNDİR

Subway Surfers v1.105.0 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu oyunlarını seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Kiloo firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz tren yolları üstünde daima ileri doğru gitmek ve görevleri tamamlamaktır. Subway Surfers içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız anahtar hileli, tüm ülkelere – temalara ait karakterlerin-eşyaların kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel yeteneklerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, onlarca karakter, özel kaykaylar ve dahası sizleri bekliyor. Subway Surfers v1.105.0 sürümünde dünya turu kapsamında Florida sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Subway Surfers Play Store’da 30.450.000’den fazla indirilmiştir.

Subway Surfers v1.105.0 MOD APK İNDİR – 80MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Subway Surfers 1.105.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Subway Surfers 1.105.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Subway Surfers 1.105.0 anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz) 

dosya indirme sorunu için
Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar. 

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.