PARA HİLELİ – DEAD ZED V0.8.14 MOD APK

Oyun

PARA HİLELİ – DEAD ZED V0.8.14 MOD APK, Ücretsiz DEAD ZED V0.8.14 MOD APK – PARA HİLELİ, FREE DEAD ZED V0.8.14 MOD APK – PARA HİLELİ

PARA HİLELİ - DEAD ZED V0.8.14 MOD APK, Ücretsiz DEAD ZED V0.8.14 MOD APK – PARA HİLELİ,
PARA HİLELİ – DEAD ZED V0.8.14 MOD APK, Ücretsiz DEAD ZED V0.8.14 MOD APK – PARA HİLELİ,

Dead Zed v0.8.14 PARA HİLELİ APK, nişan alma ve zombilere karşı mücadele etme oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Not Doppler firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Dead Zed bilgisayar oyunları arasından mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardandır. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde zombilere karşı mücadele etmek, bölgenizi savunmak ve görevleri tamamlamaktır. Dead Zed v0.8.14 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları satın alıp, kolayca geliştirebilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dead Zed Play Store’da erken erişim aşamasındadır.

KURULUMU

Dead Zed v0.8.14 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dead Zed 0.8.14 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dead Zed 0.8.14 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz) 

dosya indirme sorunu için
Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar. 

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır

Dead Zed v0.8.14 MOD APK İNDİR – 213MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK