MEGA HİLELİ – Harry Potter Hogwarts Mystery v1.18.0 Apk

Oyun

MEGA HİLELİ – Harry Potter Hogwarts Mystery v1.18.0 Apk, Harry Potter Hogwarts Mystery Apk indir, Harry Potter Hogwarts Mystery Hileli Apk indir

MEGA HİLELİ - Harry Potter Hogwarts Mystery v1.18.0 Apk
MEGA HİLELİ – Harry Potter Hogwarts Mystery v1.18.0 Apk

Harry Potter Hogwarts Mystery v1.18.0 ELMAS HİLELİ APK, hikaye ve seçim tabanlı oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Jam City Inc firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız sihirbaz karakteri ile bulunduğunuz mistik dünya içinde dostlarınıza yardım etmek, görevleri tamamlamak ve karakterinizi geliştirmektir. Harry Potter Hogwarts Mystery içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz gibi ilerleyebilir, görevleri kolayca bitirebilirsiniz. Yapmanız gereken seçimler, onlarca eşya, farklı karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Harry Potter Hogwarts Mystery v1.18.0 sürümünde yeni maceralar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Harry Potter Hogwarts Mystery Play Store’da 1.500.000’den fazla indirilmiştir.

UYARI : OYUN KAPANIYORSA BİR DEFAYA MAHSUS GOOGLE PLAY STORE’DAN İNDİRİN, KARAKTERİNİZİ OLUŞTURUN, HİLESİZ OYUNU SİLİN VE HİLELİ APK DOSYASINI KURUN.

Harry Potter Hogwarts Mystery v1.18.0 MOD APK İNDİR – 94MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Harry Potter Hogwarts Mystery v1.18.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Harry Potter Hogwarts Mystery 1.18.0 para hile apk : oyun içindeki altın harcamalarınızın tutarı “0” sıfırdır.

Harry Potter Hogwarts Mystery 1.18.0 elmas hile apk : oyun içindeki elmas harcamalarınızın tutarı “0” sıfırdır.

Harry Potter Hogwarts Mystery 1.18.0 enerji hile apk : oyun içinde elmas ile enerji satın alabilirsiniz.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz) 

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.