MEGA HİLELİ GRİM SOUL DARK FANTASY SURVİVAL V2.0.0 MOD APK

Oyun

MEGA HİLELİ GRİM SOUL DARK FANTASY SURVİVAL V2.0.0 MOD APK, FREE GRİM SOUL DARK FANTASY SURVİVAL V2.0.0 MOD APK

MEGA HİLELİ GRİM SOUL DARK FANTASY SURVİVAL V2.0.0 MOD APK, FREE GRİM SOUL DARK FANTASY SURVİVAL V2.0.0 MOD APK
MEGA HİLELİ GRİM SOUL DARK FANTASY SURVİVAL V2.0.0 MOD APK, FREE GRİM SOUL DARK FANTASY SURVİVAL V2.0.0 MOD APK

Grim Soul Dark Fantasy Survival v2.0.0 EŞYA HİLELİ APK, hayatta kalma türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Brickworks Games ve KEFIR firmalarının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz karanlık çağda düşmanlarınızı karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve kendi yaşam alanınızı inşa etmektir. Grim Soul Dark Fantasy Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani bedava craft hileli, split hileli, tüm eşyaların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz eşyaları kolayca üretip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Tehlikeli bölgeler, onlarca eşya, saldırgan düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Grim Soul Dark Fantasy Survival v2.0.0 sürümünde yeni NPC karakterler, görevler, sığınak eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Grim Soul Dark Fantasy Survival Play Store’da 310.000’den fazla indirilmiştir.

Bilgilendirme : daha öncede hileli olarak oynuyorsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, eski hileli oyunu silmeden yeni sürüm hileli apk dosyasını kurun.

UYARI : oyun içinde craft ettiğiniz eşyalar üzerinizde görünmezse, eski eşyanızı giyin ve görünmeyen ürünü ekipmanı silin yoksa oyununuz bozulur. Baştan başlamak zorunda kalırsınız.

Grim Soul Dark Fantasy Survival v2.0.0 MOD APK İNDİR – 86MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Grim Soul Dark Fantasy Survival v2.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 2.0.0 para hile apk : artık para hilesi sorunludur.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 2.0.0 craft hile apk : oyun içinde eşyaları dilediğiniz gibi craft edebilirsiniz, malzeme gerekmez.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 2.0.0 eşya dayanıklılığı hile apk : oyun içinde kullandınız ekipmanlar her zaman sağlam kalır.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 2.0.0 split hile apk : oyun içinde split yaparak eşyalarınızı çoğaltabilirsiniz.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz) 

dosya indirme sorunu için
Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar. 

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.