MEGA HİLELİ – GRAVEYARD KEEPER V1.125 MOD APK

Oyun

MEGA HİLELİ – GRAVEYARD KEEPER V1.125 MOD APK, GRAVEYARD KEEPER V1.125 MOD APK, FREE GRAVEYARD KEEPER V1.125 MOD APK – MEGA HİLELİ

MEGA HİLELİ - GRAVEYARD KEEPER V1.125 MOD APK
MEGA HİLELİ – GRAVEYARD KEEPER V1.125 MOD APK

Graveyard Keeper v1.125 PARA HİLELİ APK, işletme, mini RPG ve piksel oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını tinyBuild firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız mezarcı karakteri ile bulunduğunuz orta çağ evreninde mezarlık inşa etmek, görevleri tamamlamak, ölen insanlarla ilgilenmek ve kasabada düzeni sağlamaktır. Graveyard Keeper içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız enerji hileli, gerçek parayla satılan DLC paketlerinin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterinizi geliştirip, mezarlığınızı büyütebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, yapmanız gereken seçimler, onlarca görev, kasaba halkı ve dahası sizleri bekliyor. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Graveyard Keeper Play Store’da 67.99TL’dir.

[HİLELİ] Graveyard Keeper v1.125 MOD APK İNDİR – 158MB

[HİLELİ] YEDEK LİNK

[HİLESİZ] Graveyard Keeper v1.125 FULL APK İNDİR – 158MB

[HİLESİZ] YEDEK LİNK

KURULUMU

Graveyard Keeper v1.125 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Graveyard Keeper 1.125 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Graveyard Keeper 1.125 enerji hile apk : oyun içinde enerjiniz sınırsızdır.

Graveyard Keeper 1.125 dlc hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan DLC paketlerinin kilidi açıktır

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz) 

dosya indirme sorunu için
Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar. 

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.