Nasıl KMSPico ile Windows Etkinleştirmek

KMSPico Windows Etkinleştirme Programı

Windows

Nasıl KMSPico ile Windows Etkinleştirmek, KMSPico Windows Etkinleştirme Programı, KMSPico ile Windows Etkinleştirmek Şekli

Nasıl KMSPico ile Windows Etkinleştirmek
Nasıl KMSPico ile Windows Etkinleştirmek

KMSPico Nedir?

Windows işletim sisteminizi ve Microsoft Office yazılımınızı etkinleştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araçtır. Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra çalıştırıp kırmızı butona tıklayarak saniyeler içinde işletim sisteminizi ve office yazılımınızı etkinleştirebilirsiniz.

Programın sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için bilgisayarınızda Microsoft .NET Framework 4.0+ yazılımının kurulu olması gerekmektedir. Microsoft .NET

Programın ismini oluşturan KMS harfleri, “Key Management Service” yani “Anahtar Yönetimi Hizmeti” anlamına gelmektedir. Popüler Microsoft ürünlerini etkinleştirmek için geliştirilen güvenli bir araçtır. Hem 32 hem de 64 sistemlerle uyumludur.

Dilerseniz yazının devamındaki ekran görüntülerini inceleyerek KMSPico hakkında ön fikir sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda kullanım videosunu da izleyerek programı kurduktan sonra hızlıca Windows işletim sisteminizi ve Microsoft Office yazılımınızı etkinleştirebilirsiniz.

KMSPico indir

indir Resmine Tıkladıkdan Sonra Açılan sayfada 5 Saniye bekleyip Reklamı Geç Butonuna Rıklayınız.

UPLOAD Edilen Site Dosya.TC dir. Hızlı indirmeler içindir. Kırık link Bildirmek için Yorum yapabilirsiniz.  Dosya indirmelerinden Ve site Reklamlarından Elde edilen Gelir ihtiyaç Sahiplerine ulaştırılmaktadır.  Desteğiniz için Teşekkürler.

Adı: KMSPicoDili: İngilizceTürü: Windows ve Office Etkinleştirme ProgramıSürümü: v10.2.0Lisansı: ÜcretsizGeliştiricisi: Parker Zurkichİşletim Sistemi: Windows Vista & 10Platformu: BilgisayarDosya Türü: ZipDosya Boyutu: 14 MB

Kullanım Hakkında Bilgiye Sahip Değilseniz, Lütfen Öncelikle Aşağıdaki KMSPico Programı Nasıl Kullanır Kısmını inceleyiniz.

KMSPico Nasıl Kullanılır.

Temel olarak, KMSpico, sisteminizde yüklü olan geçersiz anahtarınızı, kendi KMS birim anahtarı ile değiştirerek üzerine yazar ve PC’deki KMS sunucusunu çoğaltır. Tüm ürünler daha sonra MAK sunucusu yerine KMS sunucusu kullanılarak aktive  (Lisanslama) edilir. Aktivatöre Tıkladığınızda, biraz bekleyin. Tüm süreç arka planda çalışır ve otomatik olarak gerçekleşir.

kmspico kullanımı çok basittir, tek bir butona tıklayarak istediğiniz platformu lisanslayabilirsiniz.

Yukarıdan kmspico download ederek hızlıca sisteminizi lisanslayın!

Ömür boyu Windows veya Office ürününün etkinleştirilmesini sağlar. KMS pico, Windows deneme sürümlerini hiçbir ücret ödemeden tam (full) olarak aktif hale getirilir.

Desteklediği İşletim SistemleriWindows 10Windows 8.1Windows 8Windows 7Windows VistaWindows Server 2008Windows Server 2012Windows Server 2016Desteklediği Microsoft Office ÜrünleriOffice 2010 AllOffice 2013 AllOffice 365 AllOffice 2016 AllDesteklediği Server İşletim SistemleriServer 2008 Standard/Datacenter/EnterpriseServer 2008 (R2) Standard/Datacenter/EnterpriseServer 2012 Standard/Datacenter/EnterpriseServer 2012 (R2) Standard/DatacenterServer All

Windows 7 Format İçin Tıkla