GUNS AND SPURS V1.3.3 PARA HİLELİ APK İNDİR

Oyun

GUNS AND SPURS V1.3.3 PARA HİLELİ APK İNDİR, GUNS AND SPURS V1.3.3, PARA HİLELİ GUNS AND SPURS V1.3.3 İNDİR

Guns and Spurs v1.3.3 PARA HİLELİ APK
Guns and Spurs v1.3.3 PARA HİLELİ APK

Guns and Spurs v1.3.3 PARA HİLELİ APK, vahşi batı ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Sakis25 stüdyosunun üstlendiği Android platformunun keyifli oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kovboy ile bulunduğunuz kasabalarda düşmanlarınız karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve atınızla keşifler yapmaktır. Guns and Spurs içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm silahları satın alabilir, görevleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Farklı silahlar, atlar, uzak kasabalar, şerifler ve dahası sizleri bekliyor. Guns and Spurs v1.3.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Guns and Spurs Play Store’da 35.000’den fazla indirilmiştir.

Guns and Spurs v1.3.3 MOD APK İNDİR – 46MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Guns and Spurs v1.3.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Guns and Spurs 1.3.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz) 

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.