Flash Wordpress Teması, Wp Flash Wordpress

Flash WordPress Teması, Wp Flash WordPress

Wordpress Temaları

Flash WordPress Teması, Wp Flash WordPress, Haber Flash WordPress Teması, Blog Flash WordPress Teması, Magazin Flash WordPress Teması, Çok Şık Flash WordPress Teması

 

 

Dostlar şahane Flash WordPress Teması sizler için sunmak istedim. Ben beğenerek sizlere paylaşıyorum. Google aratarak kolayca bu şahane temayı bula bilirsiniz.

 

  

 

 

Flash WordPress Teması, Wp Flash WordPress
Flash WordPress Teması, Wp Flash WordPress

 

 

 

Flash, harika web siteleri oluşturmak için tamamen duyarlı özellik bakımından zengin ücretsiz WordPress temasıdır . Flash fantastik – modern bir site için prim benzeri özelleştirme olanakları yanı sıra profesyonel tasarım bol sunuyor. Tema , Flash temasını daha kullanıcı dostu ve kolay hale getirmek için özel olarak oluşturulmuş ‘ Flash Toolkit ‘ adlı bir tamamlayıcı eklenti ile birlikte geliyor . Flash Toolkit’te, SiteOrigin’in Sayfa Oluşturucu eklentisini kullanarak istediğiniz zaman sürükleyip bırakabileceğiniz, yeniden düzenleyebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz 11+ özel pencere aracı var ve güzel web sayfalarını anında oluşturun. Demo içeriğini tek bir tıklamayla da içe aktarabilir ve sitenizi anında başlatabilirsiniz.

 

  

 

 

Özellikler:

  • Tamamen duyarlı tasarım
  • Flash Toolkit ve Sayfa Oluşturucu desteği
  • Birden çok blog düzenleri
  • Birden çok şık başlık stili
  • WooCommerce uyumlu