Duygusal Ölenlere Rahmet Sözleri

Duygusal Ölenlere Rahmet Sözleri

Güzel Sözler

Duygusal Ölenlere Rahmet Sözleri, Ölenlere Rahmet Sözleri, Ağlatan Ölenlere Rahmet Sözleri, Üzüntülü Ölenlere Rahmet Sözleri

Duygusal Ölenlere Rahmet Sözleri
Duygusal Ölenlere Rahmet Sözleri, Ölenlere Rahmet Sözleri, Ağlatan Ölenlere Rahmet Sözleri, Üzüntülü Ölenlere Rahmet Sözleri

Dualarımız birlikte olsun, dileğimiz tek olsun mekanı cennet olsun. Allah (cc)’hu sabır versin.

Üzüntüyle geçmez içimizdeki yara dualarla Rabbimize dua edelim. Mekanı cennet eyleyelim, başınız sağ olsun acımız bir olsun.

Hayata elveda deyip ölüme merhaba diyen ruhlara edelim hep birlikte dua ruhları şad mekanı cennet olsun.

Başınız sağ olsun. Dualarımız Allahtan merhum merhumenin tüm günahlarını affederek cennetinde en güzel yeri hediye etmesidir.

Hakkın rahmetine kavuşan merhuma merhumeye Yüce Allah’tan rahmet kederli ailesine sabırlar diliyoruz.

Allah Tealanın rahmetine kavuşan merhum merhumeye Yüce Allah’tan rahmet kederli ailesine sabır lar diler mekanı cennet olsun.

Allah’ım mekanını cennet eylesin dualarımızı kabul etsin, acınızı sizinle paylaşıyoruz Allah güç versin ailesine ve yakınlarına.

Sevgili dostumuz merhume Allah’tan rahmet dileriz. Rabbim mekânını cennet eylesin geride kalanlarına da sabır ihsan eylesin.

Acıyı kederi bıraktı bu dünyada dualarımızla cennet yüzü görmeyi nasip etsin. Yüce Rabbim merhuma, acılı ailesine sabırlar versin.

Sevgili dostumuzu kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hayatın acı gerçekleri gelir bir gün vurur ummadığımız bir anda, acınızı içten paylaşıyoruz ruhuna dua ediyoruz başınız sağ olsun.

Ölen dostumuza Allah’ım rahmetlerini bol bol ihsan eylesin. Onu cennetine buyur eylesin. Geride kalan sevdiklerine de bol bol sabreylesin.

Allah’ım ölen merhuma rahmet sizlere de sabrı cemillerini eylesin. Başınız sağ olsun Allah geride kalanlara uzun ömürler nasip eylesin.

Hayatımızı idame ettirmekte olduğumuz fani dünyada kötü gününüzde yanınızda olduğumuzu unutmayınız. Başınız sağ olsun Allah yardımcınız olsun.

Ölüm geldi aldı sevenlerimizi Allah’ın takdiri uygun gördü aldı ahirete dualarımız sevdiklerimizle. Başınız sağ olsun iyi dileklerim sizlerle.

Ölenle ölünmez acılarımız bitmez hayatın gerçekliği bu işte. Dualarımız birleşsin bu kötü günde acılarımızı ufakta olsa teselli edelim birlikte, başımız sağ olsun.

Rabbim cennetle müjdelesin ruhlarımızı hatalarımızı dualarımızla affetsin. Dualarımızı kabul eylesin. Mekânımızı cennetle müjdelesin. Başımız sağ olsun.

Yalan hayatta ne yaptıysak kendimize ahiret sorularını hazırlayalım. Fani yerimizde ölmüşlerinizin ruhlarına dualarımızı çektiğiniz acıyı paylaşarak yaşıyoruz, başınız sağ olsun.

Bir gün gelir biter bu canda bir gün gelir gülen gözlerimiz ağlar bir anda, her zaman dua edelim. Kalbimizi temizleyelim ölümü hayatımızda hissedelim başınız sağ olsun.

Uzak değil ölüm yakın bütün kullara güzel ölüm nasip etsin Allah bütün insanlara, mekanımız cennet olsun kabrimiz iman dolsun. Allah’ın huzurunda günahlarımız af olsun Allah sabır versin.

Cennetin güzellikleri ruhumuza işlesin Allah korkusunu kalbimizden silmeyelim imanı hayat felsefesi olarak bilelim öldüğümüzde yerimizi yaptıklarımızla görelim başınız sağ olsun.

Bütün mutluluklarınızda yanında olmuşken kardeşimizin cenazesinde uzaklarda olmak bize derin keder vermekte. Yanınızda olamasak da kalbimizin sizlerle olduğunu unutmayınız. Başınız sağ olsun.

Gönlünüzdeki keder bizimde gönlümüzün en derin yerindedir. Merhum kardeşimize Allah’tan cennet mekanlar dileriz geride kalan siz sevgili dostlarımıza da sabırlar dileriz. Başınız sağ olsun.

Topraktan geldik toprağa gideceğiz yaşadığımız hayatın hesabını toprakta vereceğiz. Acınızı yürekten paylaşıyoruz dualarımızı kalpten ediyoruz Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyoruz.

Ölüm her insana gelecek ummadığı bir anda, imanımızı kuvvetli tutalım. Edelim Allah a dua yaşanmış güzel günlerin hatırına ölümü unutmayalım acıyı da paylaşalım bir arada baş sağlığı diliyorum.

Hayat bir çiçek gibi açıp sonra solarken zaman su gibi akıp gidiyor ve o acılı gün geldiğinde üzüntüler hakim geliyor. Merhuma Allahtan rahmet sizlere de sabırlar dileriz. Mekanımızı cennetle müjdelesin.