Anneler Günü Mesajları, Anneler Günü Sözleri

Anneler Günü Mesajları, Anneler Günü Sözleri

Güzel Sözler

Anneler Günü Mesajları, Anneler Günü Sözleri, Whatsapp Anneler Günü Sözleri, FaceBook Anneler Günü Sözleri, Resimli Anneler Günü Sözleri, Anlamlı Anneler Günü Sözleri

 

Anneler Günü Mesajları, Anneler Günü Sözleri
Anneler Günü Mesajları, Anneler Günü Sözleri

Anneler için en güzel, mükemmel sözleri hazırlamış bulunuyorum arkadaşlar. Umarım bu hoş sözler annelerimizi mutlu eder. Anneler gününü asla unutmayınız. Sadece sevgililer günüdür yok evlikikdir gibi şeyleri sacma bulan biri olarak! Anneler gününü sadece onaylamakdayım. Cünkü onlara napsak haklarını asla ödüyemiceğimizi biliyoruz dostlarım. Bu hoş sözleri annelerinize mesaj olarakda yolaya bilirsiniz kolayca.

 

 

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

Anasız ev ıssız geceye benzer. Annelerimizin anneler gününü kutlarım.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. Seni çok seviyorum.

Bir kadını süsü ve makyajı değil, anneliği güzelleştirir. Tüm annelere sevgilerle…

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Kelimelerle anlatılamayacak kadar güzel ve özelsin… Anneler Kutlu Olsun Canım Annem…

Benim bi tanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.

Anneler günün kutlu olsun Annem! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.

Kuzey rüzgârı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.

Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim, seni çok severim.

Başımı dizlerine koymaya geldim. Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim…

Gökyüzünden bir yıldız kayar dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim anneciğim.

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “ANNE” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.

 

 

 

 
 

 

 

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun.

Dün, bugün ve yarın daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir kampussohbet.net daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. Anneler günün kutlu olsun canım annem…